Przerwa w obradach Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków SDiW Repropol

Komunikaty

Przerwa w obradach Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków SDiW Repropol

Opublikowano: 22.01.2024

NWZC Stowarzyszenia Dziennikarzy i Wydawców Repropol rozpoczęło obrady 6 grudnia 2023 roku o godz. 11:30. Wydanych zostało 105 mandatów uczestniczących w głosowaniach. Obrady rozpoczęły się od wyboru prezydium. Przewodniczącym Zebrania został wybrany Paweł Czajkowski, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia, dyrektor Działu prawnego i public policy Agora SA. Wiceprzewodniczącym prezydium WZC został Jakub Kudła, Head of Media Legal w Grupie Onet – Ringier Axel Springer Polska.

Po dyskusji przewodniczący Paweł Czajkowski zdecydował o usunięciu z przygotowanego do przegłosowania Porządku obrad przyjętego przez Zarząd Repropolu w uchwale o zwołaniu NWZC punktu 8. Sprawy różne. Dodany został punkt 5. (Uchwalenie wniosku ws. przerwy w obradach na okres 3 miesięcy (6 marca 2024) oraz punkt 7. (Wnioski o odwołanie Członków Zarządu).

Przewodniczący poddał pod głosowanie zmieniony Porządek obrad Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Repropolu w następującym brzmieniu:

  1. Otwarcie Zebrania;
  2. Wybór Prezydium Zebrania;
  3. Przyjęcie porządku obrad;
  4. Wybór komisji mandatowo-skrutacyjnej;
  5. Wniosek o uchwalenie wniosku ws. przerwy w obradach na okres 3 miesięcy (6 marca 2024);
  6. Decyzja o liczbie członków Zarządu;
  7. Wnioski o odwołanie Członków Zarządu;
  8. Wybory uzupełniające do Zarządu Stowarzyszenia;
  9. Omówienie i zatwierdzenie w drodze uchwały zmian w Statucie Stowarzyszenia;
  10. Zamknięcie obrad.

Następnie członkowie Stowarzyszenia zdecydowali o połączeniu Komisji Mandatowej i Komisji Skrutacyjnej w jedną Komisję Mandatowo-Skrutacyjną i określili jej skład osobowy w liczbie 4 osób. Do Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej wybrani zostali: Monika Budzińska, Bożena Czubak, Artur Gasiński i Joanna Mazurek.

Rozpatrując punkt 5. Porządku obrad, uczestnicy WZC ustanowili przerwę w obradach do godz. 11:00, dnia 6 marca 2024.

Po głosach o zorganizowanie spotkań informacyjnych i programowych w okresie przerwy w obradach NWZC oraz postulujących poinformowanie członków Repropolu o wnioskach nadesłanych do Prezesa Zarządu i do Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, przewodniczący Prezydium NWZC Paweł Czajkowski zarządził przerwę w obradach do 6 marca 2024 roku.

Zdjęcie: istockphoto.com

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie: Polityka prywatności (RODO)